Baseny
Parki zabaw
Aquaparki
Centra rozrywki

O programie

Oprogramowanie FCnet3 to efekt wieloletniego doświadczenia naszej firmy wspartego nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie informatyki dla sportu. Program FCnet3 jest narzędziem wyposażonym w szereg funkcji bazujących na sprawdzonych i ultranowoczesnych metodach Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta (ESOK). Istotą oprogramowania jest płynna obsługa klienta, sprzedaż i weryfikacja karnetu oraz obsługa zaawansowanych instalacji kontroli dostępu i szatni. Szeroki wachlarz rozbudowanych funkcji dostępnych w oprogramowaniu FCnet3 pozwala m.in na zdefiniowanie parametrów pracy obiektu, prowadzenie szczegółowej kartoteki klientów, rezerwację zwykłe i internetowe, ich szybką sprzedaż oraz generację ponad 50 raportów opisujących pracę i stan obiektu. 

Ty wiesz co robić,  

my damy Ci narzędzie!

Dlaczego FCnet?


 • Funkcjonalność

  W program FCnet wbudowaliśmy setki precyzyjnych mechanizmów i funkcji m.in. moduły sprzedaży bezpośredniej i internetowej ułatwiający Tobie realizacje transakcji finansowych. Dodatkowo panel sprzedaży wyposażony jest w magazyn. Rozbudowana kontrola dostępu sterowana programem FCnet pozwoli na wydzielenie stref na obiekcie, bezgotówkowe zakupy i automatyczną obsługę klienta. Okna sprzedaży, zawierania umów i rezerwacji dostosowane są do obsługi na ekranie dotykowym.

 • Nowoczesność

  Uruchamiając funkcje nadzorcze programu określisz zasady działania obiektu, politykę sprzedaży karnetów, zawierania umów długoterminowych i szczegółowe reguły obsługi klienta. Automatyczne powiadomienia i zadania programu FCnet zaplanują harmonogram działań dnia, wynagrodzą lojalność aktywnych klientów, zmotywują personel do zwiększenia sprzedaży. Ponadto generator raportów i analiz oraz mechanizmy oceny ryzyka, udostępnią obraz kondycji obiektu.

 • Pasja i doświadczenie

  Fitnet to doświadczony zespół, który pracuje tylko w informatyce dla rekreacji i sportu. Załoga firmy to kreatywni programiści, sumienny dział techniczny i wdrożeniowy oraz rzetelna ekipa handlowców. Doświadczenie w branży jest domeną całego zespołu, który dzięki zadowolonym klientom pracuje codziennie z pasją.

 • Jasne zasady finansowania

  Istnieje możliwość wyboru formy finansowania programu FCnet. Dożywotnią i bezterminową licencję na użytkowanie oprogramowania otrzymujesz po dokonaniu jednorazowej opłaty. Alternatywą zakupu jest miesięczna dzierżawa związana bezterminową umową z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. 

 • Bezpieczeństwo

  Dostęp do informacji strzeżony jest przez system uwierzytelniania wbudowany w Microsoft SQL. Ponadto miejsce lokalizacji bazy danych może znajdować się na lokalnych komputerach lub na serwerze zewnętrznym www. FCnet wyposażony jest w automatyczne mechanizmy tworzenia kopii zapasowych baz danych, które bezpiecznie zapiszesz na dowolnych nośnikach.

 • Wdrożenie

  Fachowe wdrożenie programu na obiekcie to nadrzędny aspekt uruchomienia całej instalacji. W zakresie działań wdrożeniowych przeprowadzana jest instalacja i konfiguracja softu według cennika i zasad działania obiektu. Nadrzędną rzeczą jest precyzyjne szkolenie personelu z zasad funkcjonowania programu FCnet i obsługi klienta. W gronie szkolonego zespołu osoba, uprawniona tzw. Key User otrzymuje szerszy zakres wiedzy i dostępu do funkcji do programu FCnet.

 • Aktualizacje

  Nasi programiści bezustannie pracują nad ewolucją programu FCnet. Nowe wersje softu pojawiają się średnio raz w tygodniu. O najnowszych modyfikacjach poinformuje Cię wbudowany w program komunikat aktualizacji.

 • Bez ograniczeń

  FCnet pracuje bez ilościowych ograniczeń takich jak liczba aktywnych klientów, karnetów, rezerwacji i modułów. Wykorzystanie wszystkich funkcji i zalet aplikacji realizowane jest w jednej, stałej cenie bez dodatkowych i ukrytych opłat.

 • Pomoc techniczna

  Nasi klienci dysponują pełnym dostępem do bezpłatnej pomocy technicznej. Dział serwisowy jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Wymagającym klientom proponujemy umowę serwisową, która zapewnia dużo szerszy dostęp do naszego serwisu.


Poznaj nasze produkty

Nasi partnerzy