Funkcjonalność
Doświadczenie

O programie

Program Fitnet to produkt łączący w sobie aktualne trendy, setki sprawdzonych funkcji i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oparte na 20 letnim doświadczeniu naszego zespołu. Fitnet to także wynik ścisłej współpracy z naszymi klientami oraz rezultat solidnej praktyki w dziedzinie informatyki dla obiektów sportowych. Celem oprogramowania jest kompleksowa obsługa klienta, łatwa sprzedaż, tworzenie zaawansowanych analiz i raportów oraz weryfikacja danych w każdym szczególe. Szerokie spektrum narzędzi marketingowych zawartych w aplikacji umożliwia efektywne i precyzyjne zarządzanie obiektem czego następstwem jest pomnożenie liczby nowych klientów i utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi.

  


            

  

 Ty wiesz co robić,

 my damy Ci narzędzie!

 

Dlaczego Fitnet?

 

 • Funkcjonalność

  W program Fitnet wbudowaliśmy szereg precyzyjnych narzędzi i funkcji m.in. moduły sprzedaży bezpośredniej i internetowej ułatwiające Tobie realizacje transakcji finansowych. Ponadto panel sprzedaży wyposażony jest dodatkowo w moduł magazynowy. Multifunkcyjna tablica rezerwacji pomoże Tobie i Twojemu klientowi błyskawicznie wykonać operacje zapisów na zajęcia. Posługując się funkcją CRM samodzielnie ustalisz plan operacji marketingowych. Co więcej program Fitnet w pełni zintegrujesz ze stroną internetową swojego obiektu.


 • Nowoczesność

  Wykorzystując mechanizmy administracyjne programu określisz schemat działania obiektu, politykę sprzedaży karnetów, zawierania umów długoterminowych i szczegółowe zasady obsługi klienta. Fitnet z Twoją pomocą zaplanuje harmonogram zadań dnia, wynagrodzi lojalność aktywnych klientów, zmotywuje personel do zwiększenia sprzedaży. Ponadto inteligentny generator raportów i analiz oraz mechanizmy oceny ryzyka, udostępnią Tobie obraz kondycji Twojego obiektu. • Pasja i doświadczenie

  Jesteśmy doświadczonym zespołem, który pracuje tylko w informatyce dla rekreacji i sportu. Załoga firmy Fitnet to kreatywni programiści, sumienny dział techniczny i wdrożeniowy oraz rzetelna ekipa handlowców. Nasi klienci swoimi pomysłami inspirują nas do ciągłej pracy nad nowymi wersjami oprogramowania.

 • Jasne zasady finansowania

  Dajemy Ci możliwość wyboru formy finansowania. Dożywotnią licencję na użytkowanie programu Fitnet otrzymujesz po dokonaniu jednorazowej opłaty. Alternatywą zakupu jest miesięczna dzierżawa związana bezterminową umową z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.  


 • Bezpieczeństwo

  Decyzję o wyborze miejsca lokalizacji bazy danych oddajemy w Twoje ręce. Baza znajdować się może na lokalnym komputerze jak i na serwerze zewnętrznym www. Fitnet wyposażony jest w automatyczne mechanizmy tworzenia kopii zapasowych baz danych, które bezpiecznie zapiszesz na dowolnych nośnikach. Dostęp do Twoich informacji pilnowany jest przez system uwierzytelniania wbudowany w Microsoft SQL Serwer.

   

 • Wdrożenie

  Profesjonalne i rzeczowe wdrożenie programu na Twoim obiekcie to kluczowy aspekt uruchomienia całej instalacji. W ramach wdrożenia przeprowadzana jest konfiguracja softu i ustawienie sposobu jego działania. Natomiast pierwszoplanową kwestią jest wykonane przez naszych ludzi staranne szkolenie Twojego personelu z zakresu funkcjonowania programu Fitnet i obsługi klienta.

 • Wersja light

  Z myślą o niewielkich lecz kompleksowych obiektach stworzyliśmy program Fitnet w wersji Light. To rozwiązanie przewiduje jedno stanowisko recepcyjne, wyposażone we wszystkie merytoryczne funkcje programu. Do Fitnet Light nie podłączysz urządzeń kontroli dostępu i dodatkowych systemów peryferyjnych - to jedyne ograniczenia.


 • Aktualizacje programu

  Nasz zespół nieustannie pracują nad rozwojem Fitnet’a. Nowe wersje programu pojawiają się średnio raz w tygodniu. O najnowszych modyfikacjach poinformuje Cię wbudowany w program komunikat aktualizacji. 

    

 • Bez ograniczeń

  Fitnet funkcjonuje bez ilościowych granic w zakresie liczby aktywnych klientów, karnetów, rezerwacji oraz dostępnych modułów. Totalna swoboda w korzystaniu z programu pozwala Tobie na wykorzystanie wszystkich funkcji i zalet aplikacji w jednej stałej cenie bez dodatkowych i ukrytych opłat.

 • Pomoc techniczna

  Jeśli jesteś naszym klientem masz dostęp do pełnej i bezpłatnej pomocy informacyjnej. Dział techniczny jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Wymagającym klientom proponujemy umowę serwisową, która zapewnia dużo szerszy dostęp do naszego serwisu.


Poznaj nasze produkty

Nasi partnerzy