Kompleksowe usługi
Zaufaj doświadczeniu

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu to zespół urządzeń i elementów elektronicznych, które pozwalają na pełna kontrolę ruchu klientów i ich ewidencję na Twoim obiekcie. Za pomocą kontroli dostępu podzielisz swój obiekt na osobne strefy lub sekcje, w których każda wizyta klienta jest rejestrowana i notowana. Cały system zarządzany jest oprogramowaniem Fitnet.
 • +

  Bramki

  W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje bramek dostępowych: obrotowe, uchylne, sensoryczne, karuzelowe, szybkiego przejścia. Taka infrastruktura zapewnia szczelną kontrolę ruchu osób na Twoim obiekcie. Jednostką zarządzającą urządzeniami kontroli dostępu jest program Fitnet

 • +

  Czytniki

  Czytniki to urządzenia rozpoznające kartę, opaskę, brelok. Mogą być podłączone bezpośrednio do komputera recepcyjnego, do bramki kontroli przejścia lub montowane na ścianie. Urządzenia te są elementem całej instalacji kontroli dostępu. Mogą pracować w warunkach zewnętrznych, podwyższonej temperatury oraz wilgotności.
 • +

  Parkingi

  Program Fitnet bezpośrednio współpracuje z systemami parkingowymi. Zakres i merytorykę działania ustalisz wg swoich potrzeb i zasad.

 • +

  Opaski/Transpondery

  Opaski to wewnętrzne identyfikatory, dzięki którym zamkniesz szafkę, przedostaniesz się w dodatkowe strefy na obiekcie, zakupisz bezgotówkowo towar w barze. Opaska to także element za pomocą, którego dokładnie określisz wędrówkę Twojego klienta po obiekcie, jego czas pobytu w poszczególnych strefach i całym kompleksie. Posiadamy różne formy opasek: silikonowe, z tworzywa, materiałowe, z mocowaniem pod klucz mechaniczny.

Poznaj nasze produkty

Nasi partnerzy