Kompleksowe usługi
Zaufaj doświadczeniu

Usługi kompleksowe

 

W ramach naszych kompleksowych usług dostarczamy cały potrzebny sprzęt informatyczny, fiskalny i oprogramowanie. Szkolimy Twój personel z zakresu użytkowania programu i obsługi urządzeń. Zaplanujemy i wyposażymy Twoją szatnię bez klucza a w naszej drukarni wyprodukujemy karty członkowskie dla Twoich klientów. Zleć nam uruchomienie obiektu "pod klucz" a zaoszczędzisz czas i pieniądze. Na takie rozwiązanie decyduje się wielu naszych klientów.


 

Zamki

Ojmar

Od 2011 roku jesteśmy dystrybutorem cenionego producenta hiszpańskich zamków marki Ojmar. W ofercie znajdują się zamki elektroniczne, mechaniczne, oraz zamki wrzutowe.
 


 

Szatnia elektroniczna

Naszą domeną jest hasło "szatnia bez klucza". Wykonamy dla Ciebie instalację opartą na elektronicznych zamkach bateryjnych Ojmar. Drugi wariant to szatnia online sterowana programem Fitnet.

Szafki

ubraniowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę szafek z odpornego HPLu jak też szafki z metalowym korpusem i różnymi frontami.

Kontrola

dostępu

Program Fitnet współpracujące z systemami kontroli dostępu, które pozwalają na wydzielanie stref na obiekcie. Taka infrastruktura pomoże Tobie w automatycznym wpuszczaniu i rozliczaniu klienta ze względu na czas lub ilość wejść na obiekt.


Karty

członkowskie


W naszej drukarni wyprodukujemy dla Ciebie każdego rodzaju karty członkowskie dla Twoich klientów. Zamówienie dowolnego nakładu realizujemy w maksymalnie 7 dni roboczych.

 Terminale

płatnicze

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki PaySquare.

 

 

Poznaj nasze produkty

Nasi partnerzy