O nas

Nasz zespół to kreatywni ludzie, którzy nieustannie pracują nad najlepszymi rozwiązaniami informatycznymi dla obiektów rekreacyjno-sportowych. Na kształt naszego produktu składają się umiejętności doświadczonych programistów, sumienny dział techniczny i wdrożeniowcy. Zespół uzupełnia rzetelna grupa handlowców. 

Działamy w taki sposób, aby nasze rozwiązania były skrojone na miarę Państwa potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby program pomagał w efektywnym zarządzaniu obiektem oraz przyczyniał się do zwiększenia zysków. Nowatorskie podejście sprawia, że nasz system doceniany jest zarówno przez duże obiekty jak i kameralne kluby.

Jako Fitnet Sp. z o. o. jesteśmy również dystrybutorem i dostawcą produktów docenianych przez klientów na całym świecie. Dostęp do  szerokiej gamy najwyższej jakości sprzętu sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa. 

Nasi klienci swoimi pomysłami inspirują nas do ciągłej pracy nad nowymi wersjami oprogramowania. Na bazie programu Fitnet zostały stworzone także kolejne systemy: FCnet - program do obsługi i zarządzania basenami, parkami wodnymi,parkami rozrywki, Wellnet - oprogramowanie do obsługi obiektów Wellness & SPA.

 

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU,

PRACUJ Z NAJLEPSZYMI !

 

 ZAMÓW BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ PROGRAMU

 

Nasi partnerzy

By zapewnić najwyższą jakoś usług od lat współpracujemy...