Zamki wrzutowe
Zamki zbliżeniowe
Zamki dotykowe
Zamki kłódkowe

O nas

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne zamki do szafek. Renomowane produkty hiszpańskiej firmy od lat zdobywają zaufanie odbiorców z całej Europy i po za jej obszarem. Zamki Ojmar znajdują szerokie zastosowanie sprawdzając sie doskonale w szatniach basenowych, przebieralniach klubów sportowych, fitness czy w centrach odnowy biologicznej. Ojmar to rozwiązania dla szatni tradycyjnych, a także elektronicznych bazujących na najnowszych osiągnięciach technologicznych. Zapewniamy akcesoria niezbędne do funkcjonowania punktów kontroli dostępu. Produkty firmy Ojmar łączą ze sobą bardzo wysoką trwałość i łatwość w użytkowaniu.  

 

 

 

 

 

 

   

Zamki zbliżeniowe OTS

Zamki zbliżeniowe mogą być wykorzystywane jako element kontroli dostępu lub jako samodzielne zamki. Użytkownicy mogą otwierać i zamykać zamki w bardzo prosty sposób, poprzez przyłożenie transpondera, który może znajdować się w karcie, opasce lub Wellness Key (Technogym). To sprawia, że system jest bardzo prosty w użytkowania, a także bardzo funkcjonalny.

 

                     

Zamek zbliżeniowy OTS Basic


Ten rodzaj zamka jest zaprogramowany tylko na otwieranie i zamykanie. Taki system jest dobrym rozwiązaniem dla obiektów, które wymagają prostych rozwiązań elektronicznej szatni.   

   

 

                                                               

Zamek zbliżeniowy OTS Advance


Podobnie jak wersja BASIC zamek ten posiada zupełnie niezależny system zasilania w oparciu o cztery standardowe baterie 1,5 V AA bez potrzeby okablowania. Dzieki wysokiej odporności na wilgoć, zamek ten idealnie nadaje się zarówno do suchych i mokrych stref. Model ten pozwala na różne możliwości programowania. Zamek ten może być przypisany do konkretnej osoby lub grupy osób. Zamek OTS posiada wbudowaną funkcję zegara, która pozwala na wykorzystywanie go w strefach czasowych oraz na określenie czasu w jakim zamek ma pozostać aktywny.

 

 

 

 

 

 

Urządzenia dodatkowe 

Infoterminal


Jest to urządzenie pełniące funkcje punktu informacyjnego dla klientów. Można na nim sprawdzić numer szafki, czas przebywania na obiekcie lub kwotę do zapłaty. To rodzaj czytnika z wyświetlaczem na którym można wyświetlać dowolne komunikaty według wskazań i wymagań osób zarządzających obiektem.

Programator


Służy do programowania transponderów (opaski, karty, breloki) w trakcie wydawania ich klientom. Zazwyczaj znajduje się w recepcji i jest podłączony z komputerem. Może jednak służyć jako przenośne urządzenie do programowania zamków OTS.

   
   

Automatyczny zwrotnik opasek


Jest to specjalne urządzenie, którego główną funkcją zapobieganie opuszczenia obiektu bez rozliczenia i zwrotu transpondera (opaski). Urządzenie to jest usytuowane przy wyjściu obiektu, a każda wychodząca osoba pozostawia w nim transponder. Urządzenie jest tak skonstruowane, że pozwala tylko jednej opaski przez jednego użytkownika.

Zamki dotykowe OCS

 

 

 

Technologia i design łączą się w tym rozwiązaniu z łatwością użytkowania. Użytkownik otwiera i zamyka szafkę poprzez wprowadzenie 4-cyfrowego kodu. Dostępnych jest kilka metod użytkowania tego zamka. Może on być wykorzystywany przez wielu użytkowników lub może być zarezerwowany dla jednego użytkownika. Zamek ten jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów, które nie mają w wewnętrznym obiegu żadnych transponderów. Zamek ten doskonale się również sprawdza w obiektach z mokrymi strefami. W przypadku gdy użytkownik zapomniał kod jaki zaprogramował odblokowanie zamka odbywa się poprzez kod serwisowy lub użycie bezprzewodowego pilota.                                                                                                                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

Bezprzewodowy Pilot

 

Urządzenie to konfigurowanie jest zgodnie z potrzebami obiektu, można je wykorzystywać na kilka różnych sposobów:

 

 • programowanie zamków - ustalanie godziny otwarcia lub zamknięcia zamków, zmiana czasu ich wykorzystywania 
 • master key - pozwala na otwarcie i zamknięcie szafki w przypadku gdy użytkownik zapomniał kodu
 • normal key - klucz do otwarcia i zamknięcia szafki np. przez osoby niepełnosprawne, które nie mogą obsłużyć klawiatury
 • bufor zdarzeń - pilotem możemy odczytywać zdarzenia z zamka i zapisać je do komputera

 

                             

Oprogramowanie


Wykorzystywane opcjonalnie pozwala na konfigurowanie zamka z użyciem komputera PC zgodnie z potrzebami użytkownika:

 • dowolne użytkowanie
 • użytkowanie w określonych godzinach
 • rezerwacja szafek 

Zamki wrzutowe

W szerokiej ofercie produktów firmy Ojmar znajdują się także zamki wrzutowe. Wszystkie materiały zastosowane w produkcji charakteryzują się trwałością, a także delikatnym wykończeniem. Tego rodzaju zamki stanowią proste, ale bardzo solidne i niezawodne rozwiązanie dla szatni zbiorczych. Tego rodzaju technologie wykorzystywać można w klubach fitness, siłowniach, a także w strefach mokrych - baseny, aquaparki.


 

 

 

 

 

 

Elastyczne i wielofunkcyjne zamki wrzutowe są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju obiektu, w którym zachodzi konieczność czasowego korzystania z szatni i przebieralni. Przeznaczone są do użytkowania w mokrych jak i suchych obszarach. W zależności od zapotrzebowania tego rodzaju zamki mogą pracować w trzech różnych trybach:

 • zamki na monetę z jej pobraniem lub zwrotem
 • zamki na dwie monety z różnymi zastosowaniami
 • zamki na kartę, które także mogą być wykorzystywane w połączeniu z zamkiem na monety
 

 

 

 

 

 

 

TransponderyTranspondery to bezprzewodowe praktyczne akcesoria sportowe, które mogą służyć jako elektroniczny klucz do otwierani i zamykania szafek, wpuszczania klienta na wyznaczone strefy obiektu. Tego rodzaju opaska elektroniczna pozwala na korzystanie z opcji bezgotówkowych zakupów na obiekcie, umożliwia także rozliczanie klienta według czasu pobytu. Transponder jest wygodny, bezpieczny i przeznaczony zarówno dla stref mokrych jak i suchych. Transponder posiada regulację, dlatego bez problemu dopasujesz go do szerokości nadgarstka. Transponder wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, co sprawia, że jest trwały. Atrakcyjny i modny kolor powoduje, że transponder chętnie noszą zarówno dorośli jak i dzieci. Bransoletka elektroniczna znalazła uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i pasjonatów wysiłku fizycznego, gdzie daje możliwość zapisu wyników, postępów w treningu w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem treningowym. Koniecznie wypróbuj zamki na opaskę, gwarantujące pełen komfort ćwiczeń. Skup się wyłącznie na swoim treningu, a transponder dokona precyzyjnych wyliczeń.

 

 

 


 

Galeria

Zastosowania

System oparty na zamkach OTS może stanowić kompleksowe rozwiązanie dla obiektu sportowego, basenu lub siłowni.

Wykorzystując poszczególne elementy można stworzyć nowoczesny ESOK (Elektroniczny System Obsługi Klienta), który zapewni komfort korzystającym z obiektu, a personelowi ułatwi pracę. 


W takim systemie możemy wyróżnić następujące strefy:

 • Wejściowa
 • Kontrola dostępu
 • Szatnie
 • Strefa gastronomiczna / usługowa
 • Wyjście


 

 

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

*pola obowiązkowe

Poznaj nasze produkty

Nasi partnerzy