Zamki wrzutowe
Zamki zbliżeniowe
Zamki dotykowe
Zamki kłódkowe

Zamki zbliżeniowe OTS

Zamki zbliżeniowe mogą być wykorzystywane jako element kontroli dostępu lub jako samodzielne zamki. Użytkownicy mogą otwierać i zamykać zamki w bardzo prosty sposób, poprzez przyłożenie transpondera, który może znajdować się w karcie, opasce lub Wellness Key (Technogym). To sprawia, że system jest bardzo prosty w użytkowania, a także bardzo funkcjonalny.

 

                     

Zamek zbliżeniowy OTS Basic


Ten rodzaj zamka jest zaprogramowany tylko na otwieranie i zamykanie. Taki system jest dobrym rozwiązaniem dla obiektów, które wymagają prostych rozwiązań elektronicznej szatni.   

   

 

                                                               

Zamek zbliżeniowy OTS Advance


Podobnie jak wersja BASIC zamek ten posiada zupełnie niezależny system zasilania w oparciu o cztery standardowe baterie 1,5 V AA bez potrzeby okablowania. Dzieki wysokiej odporności na wilgoć, zamek ten idealnie nadaje się zarówno do suchych i mokrych stref. Model ten pozwala na różne możliwości programowania. Zamek ten może być przypisany do konkretnej osoby lub grupy osób. Zamek OTS posiada wbudowaną funkcję zegara, która pozwala na wykorzystywanie go w strefach czasowych oraz na określenie czasu w jakim zamek ma pozostać aktywny.

 

 

 

 

 

 

Urządzenia dodatkowe 

Infoterminal


Jest to urządzenie pełniące funkcje punktu informacyjnego dla klientów. Można na nim sprawdzić numer szafki, czas przebywania na obiekcie lub kwotę do zapłaty. To rodzaj czytnika z wyświetlaczem na którym można wyświetlać dowolne komunikaty według wskazań i wymagań osób zarządzających obiektem.

Programator


Służy do programowania transponderów (opaski, karty, breloki) w trakcie wydawania ich klientom. Zazwyczaj znajduje się w recepcji i jest podłączony z komputerem. Może jednak służyć jako przenośne urządzenie do programowania zamków OTS.

   
   

Automatyczny zwrotnik opasek


Jest to specjalne urządzenie, którego główną funkcją zapobieganie opuszczenia obiektu bez rozliczenia i zwrotu transpondera (opaski). Urządzenie to jest usytuowane przy wyjściu obiektu, a każda wychodząca osoba pozostawia w nim transponder. Urządzenie jest tak skonstruowane, że pozwala tylko jednej opaski przez jednego użytkownika.

Poznaj nasze produkty

Nasi partnerzy