Funkcjonalność
Doświadczenie
Pasja

O programie

Wellnet2 jest kompleksowym programem wspierającym pracę obiektów typu SPA oraz innych świadczących usługi związane z pielęgnacją ciała. Produkt nasz jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania branżowego oraz ścisłej współpracy z naszymi. Głównym założeniem oprogramowania jest kompleksowa obsługa klienta, przejrzysty moduł sprzedażowy, szeroki dostęp do raportów oraz analiz. Ponadto tworzenie harmonogramów ułatwi zarządzanie rezerwacjami, a rozbudowany moduł CRM pozwoli Twoim marketingowcom pozwoli zadbać o klienta.


Dlaczego Wellnet2?

 • Funkcjonalność

  W program Wellnet wbudowaliśmy setki precyzyjnych mechanizmów i funkcji m.in. moduły sprzedaży bezpośredniej i internetowej ułatwiający Tobie realizacje transakcji finansowych. Dodatkowo panel sprzedaży wyposażony jest w magazyn. Rozbudowana kontrola dostępu sterowana programem FCnet pozwoli na wydzielenie stref na obiekcie, bezgotówkowe zakupy i automatyczną obsługę klienta. Okna sprzedaży, zawierania umów i rezerwacji dostosowane są do obsługi na ekranie dotykowym.

 • Nowoczesność

  Wykorzystując mechanizmy administracyjne programu określisz schemat działania obiektu, politykę sprzedaży karnetów, zawierania umów długoterminowych i szczegółowe zasady obsługi klienta. Fitnet z Twoją pomocą zaplanuje harmonogram zadań dnia, wynagrodzi lojalność aktywnych klientów, zmotywuje personel do zwiększenia sprzedaży. Ponadto inteligentny generator raportów i analiz oraz mechanizmy oceny ryzyka, udostępnią Tobie obraz kondycji Twojego obiektu.

 • Pasja i doświadczenie

  Jesteśmy doświadczonym zespołem, który pracuje tylko w informatyce dla rekreacji i sportu. Załoga firmy Fitnet to kreatywni programiści, sumienny dział techniczny i wdrożeniowy oraz rzetelna ekipa handlowców. Nasi klienci swoimi pomysłami inspirują nas do ciągłej pracy nad nowymi wersjami oprogramowania.

 • Jasne zasady finansowania

  Dajemy Ci możliwość wyboru formy finansowania. Dożywotnią licencję na użytkowanie programu Fitnet otrzymujesz po dokonaniu jednorazowej opłaty. Alternatywą zakupu jest miesięczna dzierżawa związana bezterminową umową z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

 • Aktualizacje

  Nasi programiści bezustannie pracują nad ewolucją programu FCnet. Nowe wersje softu pojawiają się średnio raz w tygodniu. O najnowszych modyfikacjach poinformuje Cię wbudowany w program komunikat aktualizacji.

 • Bez ograniczeń

  Wellnett pracuje bez ilościowych ograniczeń takich jak liczba aktywnych klientów, karnetów, rezerwacji i modułów. Wykorzystanie wszystkich funkcji i zalet aplikacji realizowane jest w jednej, stałej cenie bez dodatkowych i ukrytych opłat.

 • Bezpieczeństwo

  Decyzję o wyborze miejsca lokalizacji bazy danych oddajemy w Twoje ręce. Baza znajdować się może na lokalnym komputerze jak i na serwerze zewnętrznym www. Fitnet wyposażony jest w automatyczne mechanizmy tworzenia kopii zapasowych baz danych, które bezpiecznie zapiszesz na dowolnych nośnikach. Dostęp do Twoich informacji pilnowany jest przez system uwierzytelniania wbudowany w Microsoft SQL Serwer.

 • Pomoc techniczna

  Jeśli jesteś naszym klientem masz dostęp do pełnej i bezpłatnej pomocy informacyjnej. Dział techniczny jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Wymagającym klientom proponujemy umowę serwisową, która zapewnia dużo szerszy dostęp do naszego serwisu.

Poznaj nasze produkty

Nasi partnerzy