Zamki OTS
 


Zamki zbliżeniowe mogą być wykorzystywane jako element kontroli dostępu lub jako samodzielne zamki. Użytkownicy mogą otwierać i zamykać zamki w bardzo prosty sposób, poprzez przyłożenie transpondera, który może znajdować się w karcie, opasce lub Wellness Key (Technogym). To sprawia, że system jest bardzo prosty w użytkowania, a także bardzo funkcjonalny.

OTS

Ten rodzaj zamka jest zaprogramowany tylko na otwieranie i zamykanie. Taki system jest dobrym rozwiązaniem dla obiektów, które wymagają prostych rozwiązań elektronicznej szatni.

Model ten pozwala na różne możliwości programowania. Zamek ten może być przypisany do konkretnej osoby lub grupy osób. Zamek OTS posiada wbudowaną funkcję zegara, która pozwala na automatyczne otwarcie o danej godzinie.

Infoterminal

Infoterminal Basic

Jest to urządzenie pełniące funkcje punktu informacyjnego dla klientów. Można na nim sprawdzić numer szafki przyposany do transpondera. To rodzaj czytnika z wyświetlaczem, który po przyłożeniu opaski wyświetli numer zajętej przez użytkownika szafki.

Infoterminal Advance

Jest to urządzenie pełniące funkcje punktu informacyjnego dla klientów. Można na nim sprawdzić numer szafki przyposany do transpondera. To rodzaj czytnika z dużym kolorowym wyświetlaczem, który po przyłożeniu opaski wyświetli numer zajętej przez użytkownika szafki.

Programator

Programator Basic

Służy do programowania transponderów (opaski, karty, breloki). Może również służyć do odczytania numeru transpondera.

Programator Advance

Służy do programowania transponderów (opaski, karty, breloki). Może służyć jako przenośne urządzenie do programowania zamków OTS.

Możliwość dodatkowego rozbudowania systemu

Istnieje możliwość rozbudowania systemu zamków OTS wraz z transponderami o Zwrotnik opasek.