Zamki OTS
 


Zamki bateryjne o niespotykanej wytrzymałości, w których wykorzystano technologię zbliżeniową Mifare. Dwuletnia gwarancja łącznie z bateriami! Użytkownicy mogą otwierać i zamykać zamki w bardzo prosty sposób, poprzez przyłożenie transpondera, który może znajdować się w karcie, opasce lub Wellness Key (Technogym). Cechą charakterystyczną zamków jest zasada wykorzystania/wyboru szafki pierwszej wolnej, co oznacza brak dedykacji klucza do zamka. To sprawia, że system jest bardzo prosty w użytkowania, a także bardzo funkcjonalny.

OTS

Ten rodzaj zamka jest zaprogramowany tylko na otwieranie i zamykanie. Taki system jest dobrym rozwiązaniem dla obiektów, które wymagają prostych rozwiązań elektronicznej szatni.

Model ten pozwala na różne możliwości programowania. Zamek może być przypisany do konkretnej osoby lub grupy osób. Zamek OTS posiada wbudowaną funkcję zegara, która pozwala na automatyczne otwarcie o danej godzinie.

Infoterminal

Infoterminal Basic

Urządzenie pełniące funkcje punktu informacyjnego dla klientów. Można na nim sprawdzić numer szafki przypisany do transpondera. To rodzaj czytnika z wyświetlaczem, który po przyłożeniu opaski wyświetli numer zajętej przez użytkownika szafki.

Infoterminal Advance

Urządzenie pełniące funkcje punktu informacyjnego dla klientów. Można na nim sprawdzić numer szafki przypisany do transpondera. Wersja z dużym kolorowym wyświetlaczem - po przyłożeniu opaski wyświetli numer zajętej przez użytkownika szafki.

Programator

Programator Basic

Urządzenie do programowania transponderów (opaski, karty, breloki). Może również służyć do odczytania numeru transpondera.

Programator Advance

Urządzenie do programowania transponderów (opaski, karty, breloki). Może służyć jako przenośne urządzenie do programowania zamków OTS.

Możliwość dodatkowego rozbudowania systemu

Automat do samodzielnego zwrotu opasek - kluczy elektronicznych.