Rodzina Fitnet3

 

Wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania dla obiektów rekreacyjno-sportowych przyczyniło się do powstania programu Fitnet3. Jest to profesjonalne narzędzie do kompleksowego zarządzana, które doskonale sprawdza się w klubach fitness, siłowniach, szkołach tańca, klubach tenisowych oraz studiach treningu personalnego. Fitnet3 jest programem dostosowywanym na bieżąco pod potrzeby klientów, co odróżnia go od "pudełkowych" wersji konkurencyjnych produktów, gdzie o funkcjonalności programu decyduje producent. Wszystkie uwagi i opinie, są podstawą ewolucji programu, a to owocuje długą listą nowych funkcjonalności.

Fitnet3 Standard

 

 

Fitnet to pierwszy, profesjonalny i całkowicie polski program do kompleksowego zarządzania pracą różnorodnych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Aktualna wersja programu to ponad 20 lat efektywnej pracy. Stworzony dla klubów fitness, siłowni, centrów rehabilitacyjnych itp.

Więcej...

Fitnet3 Light

 

 

Wersja przeznaczona dla mniejszych i średnich obiektów bez urządzeń kontroli dostępu (np. bramek). Fitnet3 w wersji Light zachowuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności po to, aby obiekt każdej wielkości mógł skorzystać z rozbudowanych raportów i narzędzi marketingowych. Program ten pozwala na szybką obsługę klientów, począwszy od wprowadzenia danych osobowych i abonamentów, aż do rozliczenia wizyty na obiekcie.

Więcej...

Fitnet 3 Studio

 

 

 

Pierwsza wersja opublikowana w 2010 roku w odpowiedzi na potrzeby naszych „najmniejszych” Klientów. Jest idealnym narzędziem dla trenerów personalnych, instruktorów, studiów treningu i klubów fitness.

Więcej...