Wszystkie tworzone przez nas programy maja możliwość integracji z terminalem płatniczym. Oznacza to iż kasjer nie musi już obsługiwać terminala - program prześle do niego potrzebne informacje tj. kwotę do zapłaty. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza obsługę klienta a dodatkowo kompletnie eliminuje jakiekolwiek pomyłki.

Terminal Ingenico Desk 3500

 

Desk 3500 jest zintegrowanym z systemem Fitnet stacjonarnym urządzeniem płatniczym, łączącym nowoczesne rozwiązania technologiczne z bezpieczeństwem.

Terminal ma kolorowy wyświetlacz, a jego obsługa jest przyjazna dla użytkownika. Komunikacja przebiega po porcie RS lub LAN.

Akceptuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje kart płatniczych, zarówno tradycyjnie, jak i zbliżeniowo. Obsługuje wszystkie metody płatności: pay pass, wpisywanie pinu, przeciąganie karty z paskiem magnetycznym. Możliwe jest również dokonywanie płatności za pomocą telefonu.

Odbierz i użytkuj terminal bez kosztów

 

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca może otrzymać dofinansowanie na pokrycie kosztów otrzymania terminala oraz obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy.

W Programie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa posiadające maksymalnie 5 punktów handlowych, w tym sieci handlowo-usługowe oraz franczyzobiorcy.


MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU JEŚLI:


Nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadasz umowy z agentem rozliczeniowym);

Nie jesteś operatorem automatów vendingowych ani innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty itd.);

Zobowiążesz się do niestosowania opłat surcharge (dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami);

Zobowiążesz się do oznakowania swojej placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.

Uwaga! Do programu można przystąpić tylko raz w trakcie jego trwania.