Zamki dotykowe OCS
 

 

 

 Technologia i design łączą się w tym rozwiązaniu z łatwością użytkowania. Użytkownik otwiera i zamyka szafkę poprzez wprowadzenie 4-cyfrowego kodu. Dostępnych jest kilka metod użytkowania tego zamka. Może on być wykorzystywany przez wielu użytkowników lub może być zarezerwowany dla jednego użytkownika. Zamek ten jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów, które nie mają w wewnętrznym obiegu żadnych transponderów. Doskonale sprawdza się w obiektach z mokrymi strefami. W przypadku gdy użytkownik zapomniał kod jaki zaprogramował, odblokowanie zamka odbywa się poprzez kod serwisowy lub pilota pełniącego rolę klucza master. 

Odtwórz film

OCS

Zamek ten jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów, które nie mają w wewnętrznym obiegu żadnych transponderów. W przypadku gdy użytkownik zapomniał kod jaki zaprogramował odblokowanie zamka odbywa się poprzez kod serwisowy lub użycie bezprzewodowego pilota.

Urządzenie to konfigurowane jest zgodnie z potrzebami obiektu, można je wykorzystywać na kilka różnych sposobów. Pozwala na otwarcie i zamknięcie szafki w przypadku gdy użytkownik zapomniał kodu.